Сапун за лице и тело

Сапун за лице и тело

Сапун за сите видови кожа. Состав: Сапунифицирани масла, односно маслиново, кокосово, рицинусово, палмино и етерично масло од лаванда и шеа путер.

− 
90
g

180,00ден.

Пробавте ли Сапун за лице и тело? Вашето мислење ни е важно.

0/5