Невенов сапун

Невенов сапун

Сапун за лице и тело за осетлива кожа. Состав: Сапунифицирани масла, односно невеново, кокосово, рицинусово, палмино и етерично масло од лаванда и шеа путер.

− 
90
g

180,00ден.

Пробавте ли Невенов сапун? Вашето мислење ни е важно.

0/5