Крем против екзема

Крем против екзема

Крем против екзема.
Состав: кокосово, рицинусово, маслиново масло, пчелин восок, витамин Ц.
Се чува на ладно место.

Тегла − 
30
mL

200,00ден.

Пробавте ли Крем против екзема? Вашето мислење ни е важно.

0/5