Домашни кори

Домашни кори

Домашни кори подготвени по традиционален рецепт со домашно млеко и домашни јајца. 

Текстура и вкус кои се неспоредливи со производите од маркетите.

Можете да ги користите наместо сите други тестенини, да ги сварите и да ги комбинирате со сирење, можете прво да ги сварите па да ги потпечете во комбинација со јајца и сирење, да направите лазања, млечник и други различни вкусни јадења.

Домашните кори се највкусни!

Нека  домашните кори станат дел од Вашата трпеза, истовремено давајќи им поддршка на локалните производители

1000 мкд за доза со вклучена бесплатна достава на територијата на градот Прилеп

Пакет

1.000,00ден.

Минимум дозволена количина за нарачка е 1 × 

Пробавте ли Домашни кори? Вашето мислење ни е важно.

0/5