Лек за циркулација на крвта

Лек за циркулација на крвта

Се прави од невен, рузмарин, мајчина душица, семе од коприва и алкохол. Се пие наутро по 10 до 15 капки или едно мало лажиче.

Флаша − 
100
mL

210,00ден.

Пробавте ли Лек за циркулација на крвта? Вашето мислење ни е важно.

5/5